Ditt hagesenter -
Er ditt hagesenter
?
Ja Nei? Velg annet hagesenter

Søk på sted:

eller
Vil du velge som hagesenter ditt?
Ja Nei? Velg annet hagesenter

Søk på sted:

eller

Hagesentre og åpningstider

HAGELAND Aurskog

Finstadbru, 1930 Aurskog

T: 63 86 31 43
E: post@hagelandaurskog.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10 - 16
Lør: 10-16
Søn: 12-16
HAGELAND Drøbak

Storgata 22, 1440 Drøbak

Åpningstider:
Man - Fre: 10-17
Lør: 10-16
Søndag :Stengt
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Kolsås

Brynsveien 90, 1346 Gjettum

T: 67 17 59 90
E: post@kolsashage.no
Åpningstider:
Man - fre: 10-17
Lør: 10-16
Søn: 12-16
HAGELAND Kråkstad

Askimveien 120, 1408 Kråkstad

T: 64 86 32 10
E: kraakstad@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 18
Lør: 10 - 16
Søn: 12 - 16
HAGELAND Lillestrøm

Fabrikkgata 3, 2004 Lillestrøm

T: 63 81 16 02
E: tj@velvetia.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 18
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
Nyttårsaften 9-15
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Lørenskog

Tunveien 2 v/ Lørenskog Storsenter, 1475 Finstadjordet

T: 67 92 11 20
E: hage-lo@online.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 18
Lør: 10 - 16
Søn/hellig: 12 -16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Ski

Jernbaneveien 14, 1400

T: 64 87 71 88
E: drivhuset@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 18
Lør: 10 - 17
Søn: 12 - 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Arendal

Stoaveien 4, 4848 Arendal

T: 37 06 01 00
E: arendal@hageland.no
Åpningstider:
I Romjulen: 10-16
Man-Fre: 10-19
Lør: 10-16
Søn: Stengt
HAGELAND E-18

Svåbekk 1, 4790 Lillesand

T: 37 27 28 10
E: e18@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 9 - 15
Søn: Stengt
HAGELAND Garthe

Risørveien 502, 4950 Risør

T: 37 15 03 55
E: arnulf@garthe.no
Åpningstider:
Man-Fre: 9-16
Lørdag 9-16
Søndag 12-16
Webside: www.garthe.no
HAGELAND Grimstad

Bergemoveien 47, 4886 Grimstad

T: 37 25 13 30
E: grimstad@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre 9.00-19.00
Lør 9.00-17.00
søndag 10 februar, morsdag 12.00-17.00
HAGELAND Skogheim

Kleppekjærveien 4, 4885 Grimstad

T: 37 04 24 27
E: skogheim@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 17
Søn: 12 - 17
HAGELAND Syvertsen

Fjæreveien 12, 4885 Grimstad

T: 37 25 18 10
E: Syvertsens@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 9 - 15
HAGELAND Åssiden

Ingeniør Rybergsgt. 98, 3027 Drammen

T: 33 50 52 70
E: post@d-hage.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10 - 19
Lør: 10 - 17
Søn/hellig: 12 - 16
HAGELAND Foss

Hurumveien 11, 3440 Røyken

T: 31 28 49 56
E: post@fosshagesenter.no
Åpningstider:
Mandag-fredag: 10.00 - 15.30
Lørdag-søndag: Stengt
Vi vil utvide åpningstidene til våren.
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Hokksund

Prestaker, 3300 Hokksund

T: 32 75 36 66
E: hokksund@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 20
Lør: 10 - 18
Søn: 12 - 17
HAGELAND Hønefoss

Hønengaten 80, 3515 Hønefoss

T: 32 12 57 30
E: honefoss@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 10 - 15
Søn: 12 - 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Hvittingfoss

Evjuveien 21, 3647 Hvittingfoss

T: 32 76 81 37
E: ronneberg@hageland.no
Åpningstider:
Hverdager: 9-17
Tors: 9-18
Lør: 9-15
HAGELAND Notodden

Merdevegen 22, 3676 Notodden

T: 33 50 52 72
E: post@n-hage.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10 - 18
Lør: 10 - 18
Søn: 12 - 16
HAGELAND Prestfoss

Riksvei 287, 3350 Prestfoss

T: 32 71 01 62
E: prestfoss@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10 - 17
Lør: 10 - 17
Søn: 12 - 17
Nyttårsaften 9 - 15
HAGELAND Skoger

Hanevollveien 15, 3039 Drammen

T: 32 81 26 60
E: sten@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 10 - 18
Søn/hellig: 12 - 18
HAGELAND Brumunddal

Nordåsveien 11, 2380 Brumunddal

Åpningstider:
Mandag - Fredag kl 9 - 18
Lørdag kl 9 - 18
SØNDAG kl 10 - 18 MORSDAG
SØNDAGSÅPENT HELE ÅRET
HAGELAND Elverum

Solørvegen 984, 2415 Heradsbygd

T: 62 41 80 00
E: elverum@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 09:00 - 17:00
Lør: 10:00 - 15:00
Søn: Stengt
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Skarnes

Sundveien 47, 2100 Skarnes

T: 62 96 37 33
E: skarnes.hagesenter@hageland.no
Åpningstider:

Vinterstengt i januar og februar
HAGELAND Stange

Fokholgutua 275, 2335 Stange

T: 900 94 200
E: stange@hageland.no
Åpningstider:
Våre åpningstider: vi er nå stengt for vinteren. Vi ønsker våre kunder velkommen tilbake i mars 2019
Lør:
Søn- helligdager:
Velkommen til en hyggelig hageprat
HAGELAND Åsane

Åsamyrane 90, 5116 Ulset

T: 55 39 56 00
E: asane@hageland.no
Åpningstider:
Man-Fre: 9-20
Lør: 12-16
STENGT
HAGELAND Askøy

5300 Kleppestø

T: 56 15 29 29
E: Askoy@mesterhagen.no
Åpningstider:
Mandag - Fredag : 10.00 - 17.00
Lørdag 10.00 - 16.00
stengt
HAGELAND Eikanger

Sauvågen 251, 5913 Eikangervåg

T: 56 35 77 30
E: eikanger@hageland.no
Åpningstider:
Man - ons: 10-18
Tors - fre: 10-19
Lørdag: 10-16
Søndag: Stengt
HAGELAND Fantoft

Fantoftvegen 9, 5072 Bergen

T: 55 91 80 30
E: fantoft@mesterhagen.no
Åpningstider:
Man - ons: 10 - 17
tors - fre: 10 - 19
Lør: 10 - 16
Stengt
HAGELAND Fredheim

Træsvegen 68, 5470 Rosendal

T: 53 48 12 20
E: fredheim@hageland.no
Åpningstider:
Stengt for sesongen
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Fyllingsdalen

J. L. Mowinckels vei 85, 5145 Fyllingsdalen

T: 55 15 50 10
E: fyllingsdalen@hageland.no
Åpningstider:
UKE 1: Stengt pga. varetelling
Man - Fre 10 - 17
Torsdag 10 - 19
Lørdag 10 - 16 Søndag 12 - 16
HAGELAND Kilden

Kilden senter, 5235 Rådal

Åpningstider:
Åpner 1. mars
HAGELAND Knarvik

Lyngvegen 1, 5914 Isdalstø

T: 56 35 17 65
E: post@soderstromhage.com
Åpningstider:
Mandag-onsdag 9-18
torsdag-fredag 9-19
lørdag 9-16
Nyttårsaften 9-14. 1. mai 10-18. Røde helligdager 12-18. Julaften 9-13.
HAGELAND Litland

Bysheim, 5282 Lonevåg

T: 56 39 30 57
E: litland@hageland.no
Åpningstider:
Mand- Fredag: 9-15
Lørdag: Stengt
Søndag: Stengt
Kjem nye åpningstideri midten av Mars.
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Midttun

Ulsmågsveien 7, 5224 Nesttun

T: 55 69 92 80
E: midttun@mesterhagen.no
Åpningstider:
Man - ons: 10 -17
tor-fre : 10 - 20
Lørdag : 10 -16
Søndag: Stengt
HAGELAND Os

Prestegardskogen 2B, 5210 Os

T: 56 30 05 30
E: mona@mesterhagen.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10-20
Lør: 10-18
Søn: Stengt
HAGELAND Sakseide

5437 Finnås

T: 53 42 54 02
E: sakseide@hageland.no
Åpningstider:
Mand - Tors : 9 -17
Fred : 9-19
Laurdag: 9-16
Sønd. : stengt
HAGELAND Sotra

Gjertrudvegen 3, 5353 Straume

T: 56 32 12 52
E: sotra@hageland.no
Åpningstider:
Man - tors: 09 - 17
Fre: 09- 19
Lør: 10 - 16
Søn: 12- 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Stord

Hornelandsvegen 154, 5412 Stord

T: 53 41 71 91
E: stord@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Vasstun

Vasstun, 5750 Odda

T: 53 64 19 41
E: vasstun@hageland.no
Åpningstider:
Vinterstengt fra 27.12.2018. Åpnar 1.mars 2019.
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Voss

Brynamoen 12, 5705 Voss

T: 91 78 04 18
E: rykke@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9-20
Lør: 9-18
Søn: 12-18
HAGELAND Eik

Tresfjordvegen 178, 6391 Tresfjord

T: 71 18 14 78
E: eik@hageland.no
Åpningstider:
Vi holder nå stengt frem til 1. mars. Vi er tilgjengelige på telefon 71 18 14 78.
HAGELAND Grøa

Grøavegen 33, 6612 Grøa

T: 71 69 63 00
E: groa@hageland.no
Åpningstider:
Vinterstengt til 14 mars
Nåes på telefon 71 69 63 00
HAGELAND Slætta

Kolbergveien 337, 6445 Malmefjorden

T: 71 26 56 57
E: sletta@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre 9 - 17
Lør 9 - 15
Søndag Stengt
HAGELAND Surnadal

Industriveien 1, 6652 Surnadal

T: 71 65 79 90
E: hageland.surnadal@talgo.no
Åpningstider:

Man-Fre 09-17
Lør 09-15
HAGELAND Tilseth

Furene, 6105 Volda

T: 70 07 72 27
E: tilseth.hagesenter@tussa.com
Åpningstider:
Man - Fre: 10-17
Laurdag: 10-15
HAGELAND Viddal

Brusdalsveien 304, 6011 Ålesund

T: 70 15 28 30
E: bent@viddals.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 17
Lør: 10 - 16
Søndag Stengt
Vi har nå vinteråpningstider til uke 11
HAGELAND Grythatten

Grythatten, 8800 Sandnessjøen

T: 75 04 54 49
E: grythatten@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fred.: stengt
Lørd.: stengt
Sønd.: stengt
VINTERSTENGT FRAM TIL 14. MARS
HAGELAND Lønnum

Båsmofjæra 4, 8616 Mo i Rana

T: 75 16 91 32
E: lonnum@hageland.no
Åpningstider:
Man -fre: 09-16. Torsdag: 09-19
Lør: 10-15
Søn: stengt
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Narvik

Sleggesvingen 5, 8514 Narvik

T: 76 96 07 00
E: narvik@hageland.no
Åpningstider:
Hverdager: 10-19
Lørdag: 10-18
Søndag: 12-18
HAGELAND Sandaa

Strandveien 16, 8149 Neverdal

T: 75 72 10 10
E: sandaa@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 09.00 - 17.00
Lør: 09.00 - 15.00
HAGELAND Skogholt

Skogholtveien 5, 8200 Fauske

T: 75 60 10 70
E: skogholt@hageland.no
Åpningstider:
HAGELAND Bjørke

Kvernvegen 30, 2642 Kvam

T: 915 75 074
E: bjorke@hageland.no
Åpningstider:
MANDAG -FREDAG ÅPENT 9-17
LØRDAG åpent 9-14
SØNDAG STENGT

Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Dokka

Jevnakervegen 14, 2870 Dokka

T: 975 09 951
E: dokka@gartnerhagen.no
Åpningstider:
Vi er et sesonghagesenter i kjeden , som har stengt for i år. Vi åpner igjen til våren, velkommen
HAGELAND Gausdal

Vestringsveien 18, 2651 Ø. Gausdal

T: 61 22 46 66
E: o.hagen.blomster@interflora.no
Åpningstider:
Man-Fre: 900-1700
Lør: 900-1500
Søn: Stengt sesongåpent fra mai
HAGELAND Hadeland

Nordre Ålsvegen 6, 2770 Jaren

T: 980 86 000
E: hadeland@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 18
Lør: 10 - 17
Søn: 12 - 16
HAGELAND Lillehammer

Gartnerhagen 2, 2615 Lillehammer

Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 17
Søn: 12 - 17
HAGELAND Valdres

Markavegen 7, 2920 Leira

T: 980 86 000
E: valdres@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 19
Lør: 10 - 16
Søn:12-16
HAGELAND Amundsen

Haugerudhagan 1, 0673 Oslo

Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 18
Lør: 9 -16
Søn: 12-16
Vi har søndagsåpent hele året! :) Velkommen!
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Nordstrand

Rosendalsveien 43, 1166 Oslo

T: 22 29 45 73
E: nordstrand@hageland.no
Åpningstider:
Sesongstengt i perioden 1/1-1/3-2019
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Nordtvet

Gårdsveien 1-3, 0952 Oslo

T: 22 25 85 42
E: Simen@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10 - 18
Lør: 10 - 17
Søn: 12-17
HAGELAND Olsens Enke

Sigurd Iversens vei 2, 0275 Oslo

T: 22 51 39 39
E: post@olsensenke.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 17
Lør: 10 - 16
Søn: 12 - 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Skajem

Risveien 7, 0374 Oslo

T: 22 13 96 90
E: info@skajem.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 10 - 16
Søn: 12 - 16
HAGELAND Fredrikstad

Rolvsøyveien 205, 1617 Fredrikstad

T: 69 34 92 24
E: fredrikstad@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10-20
Lør: 10-18
Søn: 12-18
HAGELAND Rød

Vikaneveien 34, 1621 Gressvik

Åpningstider:
Man - Fre: 10 - 15.30
Lør: Stengt
Søn: Stengt
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Bygnes

Bygnes Vestheimvegen 7, 4250 Kopervik

T: 91 53 09 15
E: bygnes@hageland.no
Åpningstider:
Man-Fre: 10 - 19
Lør: 10-17
Søn: 12-17
HAGELAND Ebnes Ølen

Heiabøvegen 7, 5580 Ølen

T: 53 76 80 26
E: ebnes@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 18
HAGELAND Edens Have

Tanangerveien 65, 4058 Tananger

T: 51 69 07 58
E: post@edenshave.no
Åpningstider:
Mandag - Fredag: 09:00 - 16:30
Lørdag: Stengt Januar og Februar
Søndag: Stengt Januar og Februar
APRIL-MAI-JUNI stenger vi 20:00 i ukedager og 18:00 lørdager/søndager
HAGELAND Egersund

Vingårdsveien 6, 4373 Egersund

Åpningstider:
Man - Fred: 9-19
Lørdag: 9-16
Søndag: 12-17
HAGELAND Karmsund

Austbøvegen 17, 5542 Karmsund

T: 52 85 10 07
E: asle@mesterhagenkarmsund.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Klingsheim

Tjeltavegen 158, 4054

T: 51 65 45 02
E: klingsheim@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 16.00
Ved avtale kan vi holde oppe lenger
Bestill hageplan av vår hagedesigner
HAGELAND Raglamyr

Longhammarvegen 26B, 5536 Haugesund

T: 91 53 09 15
E: raglamyr@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Strand

Nedre Barkvedvegen 21, 4100 Jørpeland

T: 51 74 91 88
E: strand@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Torsdag 9- 19
Lør: 9 - 15
12-16
HAGELAND Tronsholen

Tronsholen, 4325 Sandnes

T: 51 66 04 06 / 958 16 865
E: tronsholen.hagesenter@gmail.com
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 9 - 15
Søn: 12 - 16
HAGELAND Vea

Bleikmyrvegen 10, 4276 Vedavågen

T: 52 82 44 08
E: vea@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 09 - 19
Lør: 10 - 16
Søn: 12 - 17
Julaften 9 -13
HAGELAND Dale

Dale Senter, 6963 Dale i Sunnfjord

T: 57 73 98 00
E: blomstertorget@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 9-18
Laurdag kl 9-16
HAGELAND Florø

Professor Gjeldsvikvei 6A, 6900 Florø

Åpningstider:
Man-Fre: 9-16,30
Torsdag 9-18
Lørdag: 10-16
HAGELAND Leikanger

Sognefjordvegen 116, 6863 Leikanger

T: 57 65 19 10
E: syrstran@online.no
Åpningstider:
Mandag - Fredag: 9 - 1630
LØRDAG 10-15
søndag: stengt
HAGELAND Sandane

Grandavegen 32, 6823 Sandane

T: 934 12 239 /414 12 512
E: vereide.blomster@interflora.no
Åpningstider:
Stengt for sesongen
Gledar oss til opning 2019 i midten av mars
HAGELAND Bamble

Europaveien 231, 3960 Stathelle

T: 35 96 80 80
E: bambleha@frisurf.no
Åpningstider:
Man - Fre: Stengt
Lør: Stengt
Søn: Stengt
Bamble Hageland er stengt for sesongen.Ring gjerne på 35968080 ved behov for vare!
HAGELAND Leikvoll

Flåbygdvegen 777, 3825 Lunde

T: 900 90 591
E: leikvoll@hageland.no
Åpningstider:
Vi har vinterstengt for øyeblikket, men er klar for en ny vårsesong i mars.
Ha en fin vinter!!
Ta kontakt på telefon: 900 90 591 dersom du lurer på noe
HAGELAND Ørvik

Dalanveien 2, 3770 Kragerø

T: 35 98 36 00
E: orvik@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
HAGELAND Porsgrunn

Skippergt.6, 3921 Porsgrunn

T: 35 54 99 70
E: porsgrunn@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 20
Lør: 10 - 18
Søn: 12 - 17
HAGELAND Nathanielsen

Seljestadveien 16, 9406 Harstad

T: 77 07 99 20
E: nathanielsen@hageland.no
Åpningstider:
Hverdager: 9-20
Lørdag: 10-18
Søndag: 12-18
HAGELAND Solblomsten

Otterveien 1, 9300 Finnsnes

T: 77 84 72 43
E: post@solblomsten.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9:30 til 17:00
Lørdag: 10 - 15
Søndag og helligdager: 12 - 16
Utvida åpningstider før jul. Følg med på Facebook og google
HAGELAND Åfjord

Prestegårdshaugen 6, 7170 Åfjord

T: 72 53 12 33
E: afjord@hageland.no
Åpningstider:
Man-Fre: 09-17
Lørdag: 09-16
Søndag: Stengt
HAGELAND Fosen

Strandveien, 7160 Bjugn

T: 72 52 88 00/72 52 81 57
E: post@hagelandfosen.no
Åpningstider:
Man - ons: 9 - 17
Tors - fre: 9 - 18
Lør: 9- 16
Søn: STENGT
HAGELAND Levanger

Neset, 7600 Levanger

T: 74 08 29 80
E: staupslia@hageland.no
Åpningstider:
Mandag - Fredag : 9 - 16.30
Lørdag: 9-15
Søndager: STENGT
HAGELAND Oppdal

Museumsveien 9, 7340 Oppdal

T: 72 42 16 74
E: oppdal@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10-16
Lør: 10-14
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Steinkjer

Forbregdvegen , 7715 Steinkjer

T: 94 97 99 27
E: steinkjer@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 16.30
Lør: 9 - 16
Søndag Lille Julaften 12-18, Julaften 9-13, romjula 10-15, 30.12. 12-16, nyttårsaften 9-15
HAGELAND Stiklestad

Stiklestad, 7650 Verdal

T: 47 86 20 00
E: stiklestad@hageland.no
Åpningstider:
Mand.- Fred. Vinterstengt
Lørd. Vinterstengt
Sønd. Vinterstengt
Vi stenger for vinteren , åpner 1 mars 2019
HAGELAND Trondheim

Østmarkvn. 5, 7040 Trondheim

T: 47 70 72 35
E: trondheim@hageland.no
Åpningstider:

Mand.- Fred. 10.00-18.00
Lørd. 10.00-16.00
Sønd. 12.00-16.00
HAGELAND Wormdal

Dikesmelen, 7320 Fannrem

T: 72 48 53 91
E: wormdal@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10-16
Lør:10- 14
Søn: stengt
mellomjula og nyttårsaften: 10-14
HAGELAND Farsund

Lauervik Terasse 20, 4550 Farsund

T: 38 39 00 36
E: farsund@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 18
Lør: 9 - 18
Søn: Stengt
HAGELAND Kvinesdal

Industrigata 7, 4480 Kvinesdal

T: 38 35 05 55
E: kvinesdal@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 18
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
HAGELAND Lyngdal

Alléen 7, 4577 Lyngdal

T: 38 34 49 00
E: lyngdal@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 18
Tor: 9 - 19
Lør: 09 - 16
Søn: 12 - 16
HAGELAND Mandal

Aurebekksveien 115, 4516 Mandal

T: 38 26 36 76
E: aurebekk.gartneri@aurebekk.no
Åpningstider:

Vi har vinterstengt og åpner igjen i mars.
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Oddernes

Østervn. 59, 4631 Kristiansand

T: 38 09 02 02
E: post@oddernesgartneri.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Vågsbygd

Vågsbygdveien 81A, 4623 Kristiansand

T: 38 01 04 36
E: blomstertunet@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Vanse

Holmenveien 3, 4560 Vanse

T: 383 93 697
E: vanse@hageland.no
Åpningstider:
Man-Fre: 9-18
Lør: 9-16
Søn: 12-16
HAGELAND Vennesla

Venneslaveien 117, 4700 Vennesla

T: 38 15 55 96
E: vennesla@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Gjennestad

Gjennestadtunet 10, 3160 Stokke

T: 33 36 36 36
E: hagesenteret@gjennestad.no
Åpningstider:
Man - Fre: 8:30 - 18
Lør: 8:30 - 16
Søn- og helligdager: Stengt
Vi gjør oppmerksom på at kafeen åpner kl 10.00 og stenger 1 time før hagesenteret.
HAGELAND Horten

Trimveien 41D, 3188 Horten

T: 33 50 52 60
E: post@h-hage.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10 - 18
Lør: 10 - 16
Søndag: 12 - 16
HAGELAND Nøtterøy

Astoriaveien 2, 3140 Nøtterøy

T: 33 32 00 78
E: astoria@asto.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 17
HAGELAND Rom

Robergveien 238, 3114 Tønsberg

T: 33 38 04 09
E: rom@hageland.no
Åpningstider:
Mandag - Fredag 9 -19
Lørdag 9 - 16
Søndag 12-16
Julaften, 1. og 2. juledag: Stengt 27.-29. des: 9-16 30.des 12-16 Nyttårsaften og 1. nyttårsdag: Stengt
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Sande

Sandebuktveien 28, 3072 Sande i Vestfold

T: 33 50 52 52
E: post@s-hage.no
Åpningstider:
Man - Fre: 09 - 19
Lør: 10 - 17
Søndag: 12 - 17
HAGELAND Tjøme

Doktorveien 4, 3145 Tjøme

T: 33 39 00 35
E: tjome.blomster@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 9 - 15
Søndag: Stengt
Romjulen åpent fra 10 00- 1400. Nyttårsaften 10 00 - 14 00.
Fører ikke hagemøbler.
Lukk
Følg oss på facebook Følg oss på instagram

Bli medlem i HAGELAND-KLUBBEN

Dine fordeler:

Register deg her

Bli medlem i Hageland-klubben

Bli medlem