Gå til innholdet
Finn nærmeste hagesenter
Facebook bilde

Om Hageland

Hageland er en landsdekkende fagkjede som består av 97 hagesentre. I våre hagesentre kan tilby gode kvalitetsvarer av planter, blomster og hageprodukter. Vi gir deg gode gartnerråd og veiledning til plantestell, slik at du skal lykkes med dine blomster og planter. Vi har et bredt sortiment av planter, blomster og hagerelaterte produkter til gunstige priser. Velkommen til oss i det grønne!

Kontakt oss

Ved spørsmål om priser, produkt og varelager vennligst kontakt ditt nærmeste hagesenter - sjekk Finn ditt hagesenter på forsiden.

Medlemsservice:
E-post: post@hageland.no

Kjedekontoret

Steinar Tvetene - daglig leder 
Tlf. 91 34 59 09. E-post: steinar@hageland.no

Berit H. Berger - adm. ansvarlig
Tlf. 92 21 82 16. E-post: berit@hageland.no

Knut Tveit - kategoriansvarlig planter, blomster, jord og gjødsel, frø og løk.
Tlf. 91 38 48 03. E-post: knut@hageland.no

Nina Hansen - Hageland kundeklubb, digital markedsføring, analyse og butikkdata.
Tlf. 90 52 60 94. E.post: nina@hageland.no

Aase Moland - kategoriansvarlig tørrvarer, DM, profileringsartikler og arbeidsklær.
Tlf. 92 83 58 72. E-post: aase@hageland.no

Laila Brekkhus Ringstad - kategoriansvarlig hagemøbler, digital markedsføring, Hageland web og sosiale medier.
Tlf. 90 69 44 29. E-post: laila@hageland.no

Terje Lindal - IKT ansvarlig
Tlf. 97 09 76 62. E-post: terje.lindal@hageland.no 




 


 

OM HAGELAND

Hagelandgruppen AS er en landsdekkende hagesenterkjede på 96 hagesentre som startet opp januar 2015. I Hageland vil kunden få faglig råd og veiledning, med stor fokus på kvalitet.

Les mer om Hageland
Kundeklubb symbol