Hopp til hovedinnhold

Om Hageland

Hageland er en landsdekkende fagkjede som består av over 103 hagesentre. Hvert hagesenter har sin egen sjarm og ekspertise. Det som er felles for alle hagesentrene er gode kvalitetsvarer av planter, blomster, hagemøbler og andre hageprodukter. Du får gode råd og veiledning til stell av planter, for å hjelpe deg med å lykkes med dine blomster og planter. Vi har et stort sortiment av planter, blomster og andre hagerelaterte produkter til gunstige priser. Velkommen til oss for en hyggelig handel!

Ved spørsmål om priser, produkter og varelager vennligst kontakt ditt nærmeste hagesenter.

Kundeservice

Reklamasjonsregler for planter

Intranett

Rediger din side

Kjedekontoret

Øyvind Krohn

Daglig leder
E-post: oyvind@hageland.no

Knut Tveit

Kategoriansvarlig planter, blomster, jord/gjødsel, frø/løk
E-post: knut@hageland.no

Nina Hansen

Markeds- og kundeklubbansvarlig
E-post: nina@hageland.no

Terje Lindal

IKT ansvarlig
E-post: terje.lindal@hageland.no

Solfrid Børve Figenschou

Kategoriansvarlig hagemøbler
E-post: solfrid@hageland.no

Berit H. Berger

Økonomi/Administrasjon/Gavekort.
E-post: berit@hageland.no

Maria Prytz Lerberg

Kategorikoordinator
E-post: maria@hageland.no

Updating…
  • Du har ingen produkter i handlekurven.