Ditt hagesenter -
Er ditt hagesenter
?
Ja Nei? Velg annet hagesenter

Søk på steder eller postnummer:

eller
Vil du velge som hagesenter ditt?
Ja Nei? Velg annet hagesenter

Søk på steder eller postnummer:

eller

Hagesentre og åpningstider

HAGELAND Aurskog

Finstadbru, 1930 Aurskog

T: 63 86 31 43
E: post@hagelandaurskog.no
Åpningstider:
Man - Fre: 09-20
Lør: 10-18
Søn: 12-18
1.mai : 10-18, Kr.himmelfartsdag: 10-18, 17.mai stengt, 1.&2. pinsedag: 12-18
HAGELAND Drøbak

Storgata 22, 1440 Drøbak

Åpningstider:
Man - Fre: 09-18
Lør: 9 - 17
Søndag: 12-17
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Kolsås

Brynsveien 90, 1346 Gjettum

T: 67 17 59 90
E: post@kolsashage.no
Åpningstider:
Man - fre: 09-20
Lør: 10-17
Søn: 12-17
Søndagsåpent alle røde dager
HAGELAND Kråkstad

Askimveien 120, 1408 Kråkstad

T: 64 86 32 10
E: kraakstad@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 20
Lør: 10 - 18
Søn: 12 - 18
Sankthansaften 10-16
HAGELAND Lillestrøm

Fabrikkgata 3, 2004 Lillestrøm

T: 63 81 16 02
E: tj@velvetia.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 17
Søn: 12 - 18
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Lørenskog

Tunveien 2 v/ Lørenskog Storsenter, 1476 Rasta

T: 67 92 11 20
E: hage-lo@online.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 -20
Lør: 10 - 16
Søn/hellig: 12 -16
Fredag 22. juni 2018 10-18
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Ski

Jernbaneveien 14, 1400

T: 64 87 71 88
E: drivhuset@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 18
Lør: 10 - 17
Søn: 12 - 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Arendal

Stoaveien 4, 4848 Arendal

T: 37 06 01 00
E: arendal@hageland.no
Åpningstider:
Nytt hagsenter i Hagelandkjeden!
Man-Fre: 9-19
Lør: 9-17
Søn: 12-17
HAGELAND E-18

Svåbekk 1, 4790 Lillesand

T: 37 27 28 10
E: e18@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Garthe

Risørveien 502, 4950 Risør

T: 37 15 03 55
E: arnulf@garthe.no
Åpningstider:
Man-Fre: 9-19
Lørdag 9-16
Søndag12-16
Webside: www.garthe.no
HAGELAND Grimstad

Bergemoveien 47, 4886 Grimstad

T: 37 25 13 30
E: grimstad@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre 9.00-19.00
Lør 9.00-17.00
HAGELAND Skogheim

Kleppekjærveien 4, 4885 Grimstad

T: 37 04 24 27
E: skogheim@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 17
Søn: 12 - 17
HAGELAND Syvertsen

Fjæreveien 12, 4885 Grimstad

T: 37 25 18 10
E: Syvertsens@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 9 - 15
HAGELAND Foss

Hurumveien 11, 3440 Røyken

T: 31 28 49 56
E: post@fosshagesenter.no
Åpningstider:
Man-fre: 09.00 - 19.00
Lør: 09.00 - 17.00
Søn: 11.00 - 17.00
Vi holder søndagsåpent alle helligdager i mai, unntatt 17. mai, da holder vi stengt.
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Hokksund

Prestaker, 3300 Hokksund

T: 32 75 36 66
E: eiker@gartnern.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 20
Lør: 10 - 18
Søn: 12 - 17
HAGELAND Hønefoss

Hønengaten 80, 3515 Hønefoss

T: 32 12 57 30
E: honefoss@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 17
Søn: 12 - 17
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Hvittingfoss

Evjuveien 21, 3647 Hvittingfoss

T: 32 76 81 37
E: ronneberg@hageland.no
Åpningstider:
Hverdager: 9-17
Tors: 9-18
Lør: 9-15
Søndag stengt
HAGELAND Prestfoss

Riksvei 287, 3350 Prestfoss

T: 32 71 01 62
E: prestfoss@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 17
Søn: 12 - 17
Helligdager i mai: 12-17
HAGELAND Skoger

Hanevollveien 15, 3039 Drammen

T: 32 81 26 60
E: sten@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 10 - 18
Søn/hellig: 12 - 18
Pinseaften 10-18. 1 og 2 Pinsedag 12-18
HAGELAND Brumunddal

Nordåsveien 11, 2380 Brumunddal

Åpningstider:
Mandag - Fredag kl 9-20
Lørdag kl 9-18
Søndag kl 12-18 HELE ÅRET
HAGELAND Elverum

Solørvegen 984, 2415 Heradsbygd

T: 62 41 80 00
E: elverum@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 09:00 - 20:00
Lør: 10:00 - 18:00
Søn: 11:00-18:00
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Skarnes

Sundveien 47, 2100 Skarnes

T: 62 96 37 33
E: skarnes.hagesenter@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9-20
Lør: 9-20
Søn: 9-20
HAGELAND Stange

Fokholgutua 275, 2335 Stange

T: 900 94 200
E: stange@hageland.no
Åpningstider:
Våre åpningstider: Man-Fre: 9-20
Lør: 9 - 17
Søn- helligdager: 11-17
Velkommen til en hyggelig hageprat
HAGELAND Åsane

Åsamyrane 90, 5116 Ulset

T: 55 39 56 00
E: asane@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 10 - 18
Søn: 12-18
HAGELAND Askøy

5300 Kleppestø

T: 56 15 29 29
E: Askoy@mesterhagen.no
Åpningstider:
Man - Fre : 10.00 - 20.00
Lørdag 10.00 - 18.00
søndag 12.00 - 18.00
HAGELAND Eikanger

Sauvågen 251, 5913 Eikangervåg

T: 56 35 77 30
E: eikanger@hageland.no
Åpningstider:
Mandag - fredag: 10-20
Lørdag: 10-18
Søndag: 12-18
Sankthansaften: 10-16
HAGELAND Fantoft

Fantoftvegen 9, 5072 Bergen

T: 55 91 80 30
E: fantoft@mesterhagen.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 20
Lør: 10 - 18
Søn: 12- 18
HAGELAND Fredheim

Træsvegen 68, 5470 Rosendal

T: 53 48 12 20
E: fredheim@hageland.no
Åpningstider:
Kvardagar 09-1630
Torsdag 09-18
Laurdag 09-15
Søndag STENGT
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Fyllingsdalen

J. L. Mowinckels vei 85, 5145 Fyllingsdalen

T: 55 15 50 10
E: fyllingsdalen@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 18
Lørdag: 10 - 16
Søndag: 12 - 16
HAGELAND Knarvik

Lyngvegen 1, 5914 Isdalstø

T: 56 35 17 65
E: post@soderstromhage.com
Åpningstider:
Man - fredag 9-20
Lør 9-16
Søndag 12-18
1. mai 10-18, røde helligdager 12-18
HAGELAND Litland

Bysheim, 5282 Lonevåg

T: 56 39 30 57
E: litland@hageland.no
Åpningstider:
Mand-Fredag 9-17
Lørdag 9-16
STENGT
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Midttun

Ulsmågsveien 7, 5224 Nesttun

T: 55 69 92 80
E: midttun@mesterhagen.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 20
Lørdag: 10 - 18
Søndag: 12 -18
HAGELAND Os

Prestegardskogen 2B, 5210 Os

T: 56 30 05 30
E: mona@mesterhagen.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10-20
Lør: 10-18
Søn: Stengt
HAGELAND Sakseide

5437 Finnås

T: 53 42 54 02
E: sakseide@hageland.no
Åpningstider:
Mand - Fred : 9 -19
Laurd : 9-17
Søndag : stengt
HAGELAND Sotra

Boks 4, 5341 Straume

T: 56 32 12 52
E: sotra@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre : 09-20
Lør: 10 - 18
Søn : 12-18
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Stord

Hornelandsvegen 154, 5412 Stord

T: 53 41 71 91
E: stord@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Vasstun

Vasstun, 5750 Odda

T: 53 64 19 41
E: vasstun@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10 -19
Lør : 10 - 16
Søn : 12 - 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Voss

Brynamoen 12, 5705 Voss

T: 91 78 04 18
E: rykke@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9-20
Lør: 9-18
Søn: 12-18
Pinseafta:09-18. 1.og 2. Pinsedag 12-18.
HAGELAND Eik

T: 71 18 14 78
E: eik@hageland.no
Åpningstider:
Mandag - Fredag 9-19
Lørdag 9-16
Søndag/ Helligdag 12-17
HAGELAND Grøa

Grøavegen 33, 6612 Grøa

T: 71 69 63 00
E: groa@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre 9 - 19
Lørdag 10 - 16
Søndag 12 - 17
HAGELAND Slætta

T: 71 26 56 57
E: sletta@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre 9 - 20
Lør 9 - 16
Søndag 12 - 17
Helligdager 12 - 17
HAGELAND Surnadal

Industriveien 1, 6650 Surnadal

T: 71 65 79 90
E: hageland.surnadal@talgo.no
Åpningstider:

Man-Fre 09-18
Lør 09-16
søn 12-17
HAGELAND Tilseth

T: 70 07 72 27
E: tilseth.hagesenter@tussa.com
Åpningstider:
Man - Fre: 09-19
Laurdag: 09-18
Søndag: 12-18
Kristi himmelfartsdag, 1.pinsedag og 2.pinsedag: 12-18
HAGELAND Viddal

Brusdalsveien 304, 6011 Ålesund

T: 70 15 28 30
E: bent@viddals.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 20
Lør: 10 - 18
Søn: 12-18
Alle helligdager har vi åpent 12-18
HAGELAND Grythatten

Grythatten, 8800 Sandnessjøen

T: 75 04 54 49
E: grythatten@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fred.: 9-19
Lørd.: 10-15
Sønd.: 12-16
1. mai, 10. mai, 1. og 2. pinsedag er alle åpne 1200-1600.
HAGELAND Lønnum

Båsmofjæra 4, 8616 Mo i Rana

T: 75 16 91 32
E: lonnum@hageland.no
Åpningstider:
Man -fre: 09-19
Lør: 10-15
Søn: 12-16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Narvik

Sleggesvingen 5, 8514 Narvik

T: 76 96 07 00
E: narvik@hageland.no
Åpningstider:
Hverdager: 10-19
Lørdag: 10-16
Søndag: 12-16
HAGELAND Sandaa

Strandveien 16, 8149 Neverdal

T: 75 72 10 10
E: sandaa@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
1.Mai, Kristi Himmelfartsdag og 1. og 2. Pinsedag 12-16
HAGELAND Skogholt

Skogholtveien 5, 8200 Fauske

T: 75 60 10 70
E: skogholt@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19.00
Lør: 10 - 15
Søn: 12-16
Alle helligdager i mai utenom 17.mai holder vi søndagsåpent
HAGELAND Bjørke

Kvernvegen 30, 2642 Kvam

T: 915 75 074
E: bjorke@hageland.no
Åpningstider:
MAN-FREDAG 9-19
LØRDAG 9-15
SØNDAG 12 - 16
Kristi himmelfartsdag 12-16 1.DAG PINSE STENGT. 2.DAG PINSE 12-16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Dokka

Jevnakervegen 14, 2870 Dokka

T: 975 09 951
E: dokka@gartnerhagen.no
Åpningstider:
Vi er et sesonghagesenter i kjeden som åpner igjen 3. mai. Velkommen!
Man-Fre: 9-19
Lørd: 9-15
Søn: 12-16
HAGELAND Gausdal

Vestringsveien 18, 2651 Ø. Gausdal

T: 61 22 46 66
E: o.hagen.blomster@interflora.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9-18
Lør: 9-16
Søn: 12-163
alle røde dager 12-16 stengt 1mai og 17 mai
HAGELAND Lillehammer

Gartnerhagen 2, 2615 Lillehammer

Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Valdres

Markavegen 7, 2920 Leira

T: 980 86 000
E: valdres@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 19
Lør: 10 - 16
Søn:12-16
HAGELAND Amundsen

Haugerudhagan 1, 0673 Oslo

Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 18
Lør: 9 -16
Søn: 12-16
Alle røde dager: 12-16 Velkommen til oss! :)
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Nordstrand

Rosendalsveien 43, 1166 Oslo

T: 22 29 45 73
E: nordstrand@hageland.no
Åpningstider:
Man-Fre:10-19
Lør:10-17
Søn:12-18
Pinseaften 10-17, 1 Pinsedag 12-18, 2 Pinsedag 10-18
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Nordtvet

Gårdsveien 1-3, 0952 Oslo

T: 22 25 85 42
E: simen@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 10 - 20
Lør: 10 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Olsens Enke

Sigurd Iversens vei 2, 0275 Oslo

T: 22 51 39 39
E: post@olsensenke.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 19
Lør: 10 - 17
Søn: 12 - 17
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Skajem

Risveien 7, 0374 Oslo

T: 22 13 96 90
E: info@skajem.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 10 - 16
Søn: 12 - 16
HAGELAND Fredrikstad

Rolvsøyveien 205, 1617 Fredrikstad

T: 69 34 92 24
E: fredrikstad@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 20
Lør: 10- 18
Søn: 12-18
HAGELAND Rød

Vikaneveien 34, 1621 Gressvik

Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
Kristi Himmelfartsdag 10-16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Bygnes

Bygnes Vestheimvegen 7, 4250 Kopervik

T: 91 53 09 15
E: bygnes@hageland.no
Åpningstider:
Man-Fre: 09 - 20
Lør: 09-18
Søn: 12-18
HAGELAND Ebnes Ølen

T: 53 76 80 26
E: ebnes@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 18
HAGELAND Edens Have

Tanangerveien 65, 4058 Tananger

T: 51 69 07 58
E: post@edenshave.no
Åpningstider:
Mandag - Fredag: 9 - 20
Lørdag: 10 -18
Søndag: 12 -18
APRIL-MAI-JUNI stenger vi 20:00 i ukedager og 18:00 lørdager/søndager
HAGELAND Egersund

Vingårdsveien 6, 4373 Egersund

Åpningstider:
Man - Fred: 9-19
Lørdag: 9-16
Søndag: 12-17
HAGELAND Karmsund

Austbøvegen 17, 5542 Karmsund

T: 52 85 10 07
E: asle@mesterhagenkarmsund.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Klingsheim

Tjeltavegen 158, 4054

T: 51 65 45 02
E: klingsheim@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 17
Søn/helligd.: 12 - 17
HAGELAND Raglamyr

Longhammarvegen 26B, 5536 Haugesund

T: 91 53 09 15
E: raglamyr@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Strand

Nedre Barkvedvegen 21, 4100 Jørpeland

T: 51 74 91 88
E: strand@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 18
Lør: 9 - 15
12- 16
HAGELAND Tronsholen

Tronsholen, 4325 Sandnes

T: 51 66 04 06 / 958 16 865
E: tronsholen.hagesenter@gmail.com
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Vea

Bleikmyrvegen 10, 4276 Vedavågen

T: 52 82 44 08
E: vea@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 -16
Søn: 12 - 18
HAGELAND Dale

Dale Senter, 6963 Dale i Sunnfjord

T: 57 73 98 00
E: blomstertorget@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 9-20
Laurdag kl 9-16
Søndag kl 12-16
Helgedagar kl 12-16
HAGELAND Florø

Professor Gjeldsvikvei 6A, 6900 Florø

Åpningstider:
Man-Fre: 9-20
Lør: 9-16
Søn: 12-18
HAGELAND Leikanger

Sognefjordvegen 116, 6863 Leikanger

T: 57 65 19 10
E: syrstran@online.no
Åpningstider:
Mandag - Fredag: 9 - 19
laurdag 9-16
søndag: stengt
HAGELAND Sandane

Grandavegen 32, 6823 Sandane

T: 934 12 239 /414 12 512
E: vereide.blomster@interflora.no
Åpningstider:
Man-Fre 09.00-17.00
Laurdag 10.00-15.00
Søndag stengt
HAGELAND Bamble

Europaveien 231, 3960 Stathelle

T: 35 96 80 80
E: bambleha@frisurf.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9-17
Søn: 12 - 17
HAGELAND Leikvoll

Flåbygdvegen 777, 3825 Lunde

T: 900 90 591
E: leikvoll@hageland.no
Åpningstider:
Mandag-Fredag: 09:00 - 19:00
Lørdag: 09:00 - 17:00
Søndag/Helligdager: 12:00 - 17:00
HAGELAND Ørvik

Dalanveien 2, 3770 Kragerø

T: 35 98 36 00
E: orvik@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 20
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
HAGELAND Porsgrunn

Skippergt.6, 3921 Porsgrunn

T: 35 54 99 70
E: dthage@online.no
Åpningstider:
Man - fre: 10 - 20
Lør: 10 - 18
Søn: 12 - 17
HAGELAND Nathanielsen

Seljestadveien 16, 9406 Harstad

T: 77 07 99 20
E: nathanielsen@hageland.no
Åpningstider:
Hverdager: 9-20
Lørdag: 10-18
Søndag: 12-18
HAGELAND Solblomsten

Otterveien 1, 9300 Finnsnes

T: 77 84 72 43
E: solblomsten@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9:30 til 19:00
Lørdag: 10 - 16
Søndag og helligdager: 12 - 16
HAGELAND Åfjord

Gnr 58 Bnr 187, 7170 Åfjord

T: 72 53 12 33
E: afjord@hageland.no
Åpningstider:
Man-Fre: 09-19
Lørdag: 09-16
Søndag: 12-16
1.Mai 12-16, Kr.h.fartsdag 10 Mai 12-16, 1 Pinsedag stengt, 2.pinsedag 12-16
HAGELAND Fosen

Strandveien, 7160 Bjugn

T: 72 52 88 00/72 52 81 57
E: post@hagelandfosen.no
Åpningstider:
Man - ons: 9 - 17
Tors - fre: 9 - 18
Lør: 9- 16
Søn: STENGT
HAGELAND Levanger

Neset, 7600 Levanger

T: 74 08 29 80
E: staupslia@hageland.no
Åpningstider:
Mandag - Fredag : 9 - 19
Lørdag: 9-16
Søndager og Helligdager: 12 - 16
HAGELAND Oppdal

Museumsveien 9, 7340 Oppdal

T: 72 42 16 74
E: oppdal@hageland.no
Åpningstider:
Man - fre: 9-19
Lør: 9-15
Søn: 12 - 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Steinkjer

T: 74 16 27 98
E: steinkjer@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19.00
Lør: 9 - 16
Søn: 12-16
1.mai, Kr.Himmelfart og i pinsa er vi åpen 12-16
HAGELAND Stiklestad

Stiklestad, 7650 Verdal

T: 47 86 20 00
E: stiklestad@hageland.no
Åpningstider:
Mand.- Fred. 9.00-19.00
Lørd.10.00-16.00
Sønd. 12.00-16.00
Helligd. 12.00-16.00
HAGELAND Trondheim

Østmarkvn. 5, 7040 Trondheim

T: 47 70 72 35
E: trondheim@hageland.no
Åpningstider:

Mand.- Fred. 10.00-20.00
Lørd. 10.00-18.00
Sønd. 12.00-18.00
HAGELAND Wormdal

Dikesmelen, 7320 Fannrem

T: 72 48 53 91
E: wormdal@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør:9- 16
Søn- og helligdager: 12 - 16
17. mai stengt
HAGELAND Farsund

Lauervik Terasse 20, 4550 Farsund

T: 38 39 00 36
E: farsund@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 18
Lør: 9 - 18
Søn: Stengt
HAGELAND Kvinesdal

Industrigata 7, 4480 Kvinesdal

T: 38 35 05 55
E: kvinesdal@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 18
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
HAGELAND Lyngdal

Alléen 7, 4577 Lyngdal

T: 38 34 49 00
E: lyngdal@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 18
Tor: 9 - 19
Lør: 09 - 16
Søn: 12 - 16
HAGELAND Mandal

Aurebekksveien 115, 4516 Mandal

T: 38 26 36 76
E: aurebekk.gartneri@aurebekk.no
Åpningstider:
Man-Fre: 9-20
Lør: 9-18
Søndager: 12-18
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Oddernes

Østervn. 59, 4631 Kristiansand

T: 38 09 02 02
E: post@oddernesgartneri.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 18
Søn: 12 - 18
HAGELAND Vågsbygd

Vågsbygdveien 81A, 4623 Kristiansand

T: 38 01 04 36
E: blomstertunet@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Vanse

Holmenveien 3, 4560 Vanse

T: 383 93 697
E: vanse@hageland.no
Åpningstider:
Man-Fre: 9-18
Lør: 9-16
Søn: 12-16
HAGELAND Vennesla

Venneslaveien 117, 4700 Vennesla

T: 38 15 55 96
E: vennesla@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 16
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Gjennestad

Gjennestadtunet 10, 3160 Stokke

T: 33 36 36 36
E: hagesenteret@gjennestad.no
Åpningstider:
Man - Fre: 8:30 - 20
Lør: 8:30 - 17
Søn- og helligdager: Stengt
HAGELAND Nøtterøy

Astoriaveien 2, 3140 Nøtterøy

T: 33 32 00 78
E: astoria@asto.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 19
Lør: 9 - 16
Søn: 12 - 17
HAGELAND Rom

Robergveien 238, 3114 Tønsberg

T: 33 38 04 09
E: rom@hageland.no
Åpningstider:
Mandag - Fredag 9 -19
Lørdag 9 - 17
Fører ikke hagemøbler.
HAGELAND Tjøme

Doktorveien 4, 3145 Tjøme

T: 33 39 00 35
E: tjome.blomster@hageland.no
Åpningstider:
Man - Fre: 9 - 17
Lør: 9 - 15
Søndag: 12 - 15
1. pinsedag 1200 - 1500, 2. pinsedag 1200
Fører ikke hagemøbler.
Lukk
Følg oss på facebook Følg oss på instagram

Bli medlem i HAGELAND-KLUBBEN

Dine fordeler:

Register deg her

Bli medlem i Hageland-klubben

Bli medlem