Hopp til hovedinnhold

Om Hageland

Hageland er en landsdekkende fagkjede som består av over 103 hagesentre. Hvert hagesenter har sin egen sjarm og ekspertise. Det som er felles for alle hagesentrene er gode kvalitetsvarer av planter, blomster, hagemøbler og andre hageprodukter. Du får gode råd og veiledning til stell av planter, for å hjelpe deg med å lykkes med dine blomster og planter. Vi har et stort sortiment av planter, blomster og andre hagerelaterte produkter til gunstige priser. Velkommen til oss for en hyggelig handel!

Ved spørsmål om priser, produkter og varelager vennligst kontakt ditt nærmeste hagesenter.

Kundeservice

Reklamasjonsregler for planter

Intranett

Rediger din side

Kjedekontoret

Steinar Tvetene

Daglig leder
Telefon: 913 45 909
E-post: steinar@hageland.no

Knut Tveit

Kategoriansvarlig planter, blomster, jord/gjødsel, frø/løk
Telefon: 913 84 803
E-post: knut@hageland.no

Nina Hansen

Markeds- og kundeklubbansvarlig
Telefon: 905 26 094
E-post: nina@hageland.no

Terje Lindal

IKT ansvarlig
Telefon: 970 97 662
E-post: terje.lindal@hageland.no

Solfrid Børve Figenschou

kategoriansvarlig hagemøbler
Telefon: 952 06 059
E-post: solfrid@hageland.no

Berit H. Berger

Adm. ansvarlig
Telefon: 922 18 216
E-post: berit@hageland.no

Updating…
  • Du har ingen produkter i handlekurven.