Hopp til hovedinnhold

Om Hageland

Hageland er en landsdekkende fagkjede som består av over 103 hagesentre. Hvert hagesenter har sin egen sjarm og ekspertise. Det som er felles for alle hagesentrene er gode kvalitetsvarer av planter, blomster, hagemøbler og andre hageprodukter. Du får gode råd og veiledning til stell av planter, for å hjelpe deg med å lykkes med dine blomster og planter. Vi har et stort sortiment av planter, blomster og andre hagerelaterte produkter til gunstige priser. Velkommen til oss for en hyggelig handel!

Ved spørsmål om priser, produkter og varelager vennligst kontakt ditt nærmeste hagesenter.

Kundeservice

Reklamasjonsregler for planter

Intranett

Rediger din side

Kjedekontoret

Øyvind Krohn

Daglig leder
E-post: oyvind@hageland.no

Siri Sando

Gartner
E-post: siri.sando@hageland.no

Nina Hansen

Markeds- og kundeklubbansvarlig
E-post: nina@hageland.no

Frank Arne Nortun

IKT ansvarlig
E-post: frank.nortun@hageland.no

Solfrid Børve Figenschou

Kategoriansvarlig hagemøbler
E-post: solfrid@hageland.no

Maria Prytz Lerberg

Kategorikoordinator
E-post: maria@hageland.no

Helene Arctander

Kjede- og markedskoordinator
E-post: helene@hageland.no

Terje Lindal

IKT rådgiver
E-post: terje.lindal@hageland.no

Logg inn i Mitt Hageland

På Min Side kan du se din kjøpshistorikk, få oversikt over medlemstilbud, bonusoppsamling og kuponger. Du kan også redigere personopplysninger, samtykker og registrere bankkortet ditt for bonusoppsamling.

Bli medlem!

Som medlem av kundeklubben Mitt Hageland får du:

  • Bonus på alt du handler
  • Velkomstsjekk ved innmelding
  • Gode medlemstilbud
  • Bursdagsgave
  • Inspirasjon, tips og råd
  • Invitasjon til aktiviteter og konkurranser
  • Tilgang på Min Side med kjøpshistorikk og oversikt over medlemstilbud, bonusoppsamling og kuponger
  • Medlemskommunikasjon om tilbud, inspirasjon og invitasjoner på e-post, mobil og digitalt
  • Les medlemsvilkårene!

Mitt Hageland er for deg som liker grønn glede!

Bli medlem!

Passordet må inneholde minst 6 bokstaver, minst en stor bokstav og ett tall.

Updating…
  • Du har ingen produkter i handlekurven.